Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Сам кинувся у вогонь, аби врятувати живність»: на Радехівщині живцем згоріли тварини
18 Квітня, 11:39
logo-black

“Сам кинувся у вогонь, аби врятувати живність»: на Радехівщині живцем згоріли тварини

Юлія Швидко

Вчора зранку у селі Вузлове Радехівського району на приватному обійсті, де мешкає подружжя пенсіонерів, виникла пожежа. Зайнявся хлів з домашніми тваринами та птахами. З усієї живності вдалося врятувати лише свиню.

«Дружина господаря поїхала на роботу – підпрацьовує у райцентрі на фірмі «Галичина». Чоловік залишився на господарці. Два роки тому переніс серйозну операцію на ногах, тепер повільно ходить. Коли побачив, що горить дерев’яний хлів, почав кликати на допомогу. Поки люди збіглися, сам кинувся у вогонь, аби врятувати живність. Встиг випустити свиню. Добре, що прибіг сусід і витягнув його з пожежі. Корова, теля, кролики та птахи згоріли живцем», – розповідає LMN сусід погорільців Микола.

Очевидець зазначає, працівники ДСНС приїхали через годину. Дерев’яна будівля згоріла вщент. Вогонь міг перекинутися на житловий будинок, який стоїть за 10 м. Врятував металевий паркан між стайнею та хатою.

«Одразу викликали рятувальників. Але пожежна машина, яка має обслуговувати наше село, уже півроку стоїть на ремонті. Рятувальники їхали з Радехова, – додає Микола. – Поки точної причини пожежі не називають. Припускають, що замкнула стара проводка».

Фото: ілюстративне

Схожі новини