Самбірчан гуртують добрі справи. Рятують від раку Оксану Коваль | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Самбірчан гуртують добрі справи. Рятують від раку Оксану Коваль
09 Березня, 13:57
logo-black

Самбірчан гуртують добрі справи. Рятують від раку Оксану Коваль

Світлана Андрейчикова

Вчора у Самборі відбувся благодійний ярмарок на підтримку Оксани Коваль. У жінки саркома грудей, на лікування потрібні значні кошти. Самбірчани вирішили, що чужої біди не буває, і лише спільно можна здолати будь-яку біду. Минулоріч так само спільно рятували життя маленькому Матвійчику Дюку. Тоді йому вдало зробили операцію та перемогли онкозахворювання.

Саме тому небайдужі єителі міста об’єдналися у добрій меті допомагати усім, хто цього так потребує. Вирішили створити громадську організацію «Добрі справи. Самбір». Її члени вчора організували благодійну акцію, під час якої зібрали 20916 грн, 50$ і 50€.

 

У неділю відбудеться ще один ярмарок та концерт, під час яких збиратимуть кошти на лікування. Закликають долучатися усіх, хто прагне допомогти. Позаду операція з видалення пухлини та хіміотерапія. Попереду променева терапія.

 

«Пам’ятаю той відчай, який охопив нас, коли дізналися про діагноз, розповідає сестра Оксани Ірина. – Не знали, що робити, звідки починати. Ми зі звичайної сім’ї, завжди просто працювали. Особливих статків не нажили. Віддали усі свої заощадження, та цього ледь вистачило на операцію. А попереду ще були хіміотерапія, променева терапія. Суми у тисячі доларів. Розпач. Я вила від безсилля. Підтримували, як могли, наші чоловіки. Та нашим родинам не під силу було зібрати стільки грошей. А ходити просити було соромно. От тоді, я дізналася, скільки насправді у нас є друзів. Недарма кажуть, що їх у біді пізнають. Тепер нас знають дуже багато людей у місті. Усі допомагають, підтримують. Не уявляю, як було б, якби не усі ці добрі люди. Безмежно вдячні їм. Завдяки їм Оксана живе, зараз добре почувається. І впевнена, коли одужає, зробить усе, щоб так само допомагати іншим, хто потребуватиме».

Нагадаємо, 35-річна самбірчанка Оксана Коваль вже 5-й місяць поспіль перебуває на лікуванні в Ізраїлі.

Відео