Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Самбірчани вирушили до Косова у складі миротворчої місії
14 Грудня, 16:28

Самбірчани вирушили до Косова у складі миротворчої місії

 

Світлана Андрейчикова

Сьогодні у військовій частині А3817 у Самборі урочисто відправили миротворчий  контингент у Косово. 40 чоловіків вирушили на ротацію у складі миротворчої місії ООН. Половина з них – самбірчани. Хлопці беруть з собою також помічника – лабрадора-сапера.

Українці миротворці стежать за порядком в Косові вже 19 років. Самбірські військові вирушили туди вперше. Кожен з них воював на сході України. Перед поїздкою в Косово усі пройшли конкурсний відбір та навчання.

 

«Цього року по-іншому підійшли до підбору контингенту, – зазначив полковник Юрій Оніщук з управління ОК «Захід» – Більша частина особового складу – з одного полку. Це додаткові переваги у мобільності та злагодженості роботи підрозділу».

 

Самбірчани виконуватимуть розмінування, пошук вибухонебезпечних предметів, забезпечуватимуть свободу пересування миротворчих підрозділів НАТО, відновлюватимуть інфраструктуру.

 

«Ці військовослужбовці не просто пройшли певний вишкіл, вони показали свій професіоналізм на сході нашої країни, – сказав міський голова Самбора Юрій Гамар. Блискуче виконували там усі бойові завдання. Тепер вони представляють національні сили у складі НАТО. Це може свідчити про те, що північний блок розглядає Україну як партнера. Бажаю вам з гідністю виконати обов`язок та здоровими повернутися туди, де на вас з нетерпінням чекатимуть близькі люди».

myrostvortsi1
Схожі новини