Самбірську райраду покинув ще один депутат | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Самбірську райраду покинув ще один депутат
04 Березня, 11:46

Самбірську райраду покинув ще один депутат

Василь Грицак вирішив скласти мандат депутата Самбірської районної ради.  Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці. На місцевих виборах чоловік балотувався до Самбірської районної і Стрілківської сільської рад та пройшов до обидвох.

«У Стрілківській громаді мені запропонували працювати старостою 11 сіл і стати членом виконкому,  я погодився. Оскільки людина не може розірватися і має вибирати пріоритетні напрямки в роботі, я вирішив зосередити енергію на Стрілківській громаді», – зазначив Грицак.

Натомість Самбірську районну раду чоловік вважає фіктивним органом, який немає повноважень та не проявляє ніякого інтересу до проблем громади. За його словами, організація не працює, а просто витрачає гроші на зарплати та премії апарату.

«Тому я складаю мандат депутата Самбірської районної ради, закликаю керівництворади схаменутися та відмовитися від роздутого апарату та своїх премій. Наступні п’ять років старатимусь максимально ефективно працювати як староста та член виконкому Стрілківської громади», – зазначає Грицак.

Нагадаємо, раніше рішення покинути цю ж раду прийняв Василь Курій.

Відео