Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Село в Турківському районі просить про виборчу дільницю
14 Грудня, 15:50

Село в Турківському районі просить про виборчу дільницю

Юлія Швидко

У селі Сигловате на Турківщині мешканці просять до виборів створити в них дільницю для голосування. В сусіднє – Бітля, до якого належить громада, гірськими шляхами добиратись 6 кілометрів.

“У нас проживає майже півтисячі жителів. Маємо свою школу, ФАП, бібліотеку, клуб та церкву. А от сільрада в сусідньому селі Бітля. Наче і зручно, бо все під боком, та коли приходить час виборів, справжня морока. Треба наймати машину, би підвозив. Хати у нас розкидані – одні під лісом, попід гори, а як йти голосувати, то всім треба 4-6 кілометри в Бітлю долати. Попередні роки старалися це якось за дня зробити, аби по ночах додому не вертатися. Старшим людям це взагалі проблема. Може який вихід з того є”, – розповідає LMN мешканка Сигловатого Марія Люцьо.

Жильці зорганізувалися і написали колективну заяву голові сільської ради. Просять створити у них на місці окрему виборчу дільницю. Селян підтримали активісти з району та учасники АТО. Звернулись зі своїм відкритим зверненням до влади села. Попросили не порушувати виборчого права місцевих,  бо багато людей не йдуть голосувати через те, що просто не можуть добратися до дільниці.

Наразі у Сиглуватому зібрали вже 470 голосів. Чи допоможе це людям, поки не відомо. Голова села Мирослав Цап не виходить з ними на зв’язок та три дні, зі слів селян, не з’являється на робочому місці.

Схожі новини