Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Щоб звинуватити Україну: Росія збирається підривати житлові будинки на Донбасі
19 Лютого, 16:00

Щоб звинуватити Україну: Росія збирається підривати житлові будинки на Донбасі

За даними розвідки, до Донецька прибули “вагнерівці”, які спільно з російськими спецслужбами мають провести підрив житлових будинків, щоб звинуватити Україну. Метою провокацій буде звинуватити Україну для подальшої ескалації, інформують в ОТУ “Схід”.

В оперативно-тактичному угрупуванні наголосили, що його військовослужбовці не планували та не планують жодних наступальних дій, або інших дій на тимчасово-окупованій території.

“Діяльність військовослужбовців угруповання має виключно оборонний характер, а застосування зброї відбувається лише у разі загрози життю і здоров’ю наших воїнів та мирних жителів”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Міноборони 18 лютого заявили, що воєнна розвідка має інформацію щодо мінування російськими спецслужбами низки об’єктів соціальної інфраструктури в окупованому російськими найманцями Донецьку з метою їх подальшого підриву.

Приватна військова компанія Вагнера — російська військова структура, що комплектується найманцями, створена 2013 року. Брала участь у бойових діях у низці конфліктів, зокрема на Донбасі на стороні Росії, в Сирії на боці союзника Росії режиму Асада, в Судані.

Схожі новини