Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Щороку отримували понад 4 мільйони: СБУ розслідує розтрату коштів у військовій академії у Львові
04 Червня, 20:06

Щороку отримували понад 4 мільйони: СБУ розслідує розтрату коштів у військовій академії у Львові

СБУ викрила розтрату 16 млн грн під час проведення закупівель продуктів для харчування військових Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. В офісах та помешканнях керівників фірми-постачальника та службовців академії провели обшуки, вилучили документацію та великі суми готівки.

«Оперативники спецслужби встановили, що протягом 2017-2020 років посадовці академії закуповували продукти за завищеними цінами в афілійованих структурах. У ході тендерних торгів учасники оборудки формували “потрібні” кваліфікаційні вимоги та безпідставно завищували вартість поставок. За попередніми даними слідства, організатори отримували у “кишеню” понад 4 мільйони гривень щороку”, – кажуть у СБУ.

Посадовці академії виводили бюджетні кошти у тінь через фірми-прокладки. Під час обшуків в офісі вилучили документацію, а також понад 1,2 млн грн, 5 тис. дол. та 3,5 тис. євро.

За цими фактами правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Наразі тривають слідчі дії. СБУ встановлює причетність до зловживань керівників усіх ланок.

Фото: СБУ.

  • 0
  • 409
Схожі новини