Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Шкарлет пообіцяв не виселяти з гуртожитків студентів через посилення карантину
12 Жовтня, 18:42

Шкарлет пообіцяв не виселяти з гуртожитків студентів через посилення карантину

Ілона Орнат

Студентів не будуть примусово виселяти з гуртожитків через впровадження дистанційного навчання у ВНЗ під час карантину. Про це повідомив в.о. міністра освіти та науки Сергій Шкарлет у соцмережі.

“Вельмишановні студенти! Запевняю, що ніхто не буде примусово виселяти вас із гуртожитків. Хоча саме вони сьогодні є одним із місць потенційної небезпеки поширення коронавірусу. Я розумію, що багато хто з вас вже працює і вам важливо зберегти своє місце роботи. Є серед вас і ті, чия домівка наразі на «червоній» карантинній території, а також є соціально-незахищені категорії студентів”, – написав у своєму телеграм-каналі Сергій Шкарлет.

В офіційному документі від МОН студентам лише рекомендуватимуть поїхати з гуртожитку додому. Однак така рекомендація не стосуватиметься дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, студентів із тимчасово окупованих територій та з “червоних” карантинних зон.

 

“Прошу поставитися до рекомендацій не емоційно, а з урахуванням реалій сьогоднішньої небезпеки поширення пандемії. Ці заходи є виключно превентивними, для зниження ризиків захворюваності, з урахуванням того факту, що у гуртожитках фізично неможливо дотримуватися вимог дистанціюванні – спільні кімнати, місця загального користування: кухні, душові кімнати тощо”, – зазначив Шкарлет.

Варто зауважити, що адміністрації закладів вищої освіти мають зберегти за студентом його місце в гуртожитку. Також їм мають перерахувати сплачені за місце кошти, у разі виїзду з гуртожитку з 15 жовтня по 15 листопада.

  • 0
  • 241
Схожі новини