Школярка, яку вчора шукав весь Червоноград, каталась на велосипеді | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Школярка, яку вчора шукав весь Червоноград, каталась на велосипеді
03 Квітня, 15:45
logo-black

Школярка, яку вчора шукав весь Червоноград, каталась на велосипеді

Антоніна Скляренко

Кілька годин учора у Червонограді місцеві мешканці та працівники поліції розшукували зниклу 10-річну Кароліну. Дитину посадив до себе на велосипед та повіз в невідомому напрямку чоловік в окулярах.

«Дівчинка гуляла з сестричкою на вулиці Шевченка. Дітям по 10 та 8 років. Близько 17-ї до них під’їхав чоловік на велосипеді. Щось розказав і старшу посадив собі на багажник ровера та поїхав. Кароліну шукали чи не всі в місті. Клич про допомогу розмістили на місцевому сайті, у соцмережі. Батьки, які мають власних діток, злякалися, бо в місті є один такий чоловік в окулярах, який часто їздить на велочипеді і часто до діток чіпляється. Ще є такі різні збоченці, коло річки ходять, дітям свої статеві принади показують. Тому так всі і сколихнулися», – розповідає місцева мешканка Оксана Вергун.

Поліцейських про зникнення доньки повідомила мама дівчинки. Їй про чоловіка на велосипеді розповіла молодша дитина. На місце одразу прибули правоохоронці. Майже дві години прочісували місто, закамарки, закинуті будівлі. Були повідомлені і інші райони області. Трохи далі за сьому вечора дитину знайшли. Як виявилося, дівчинка сіла на велосипед, аби покататися, а потім гуляла.

«Хочеться заспокоїти людей, бо у цьому випадку нічого кримінального не було. Чоловік, з яким їхала дитина, покатав її на велосипеді і повернув в те саме місце, звідки вони й вирушили. Наші спеціалісти ще довго перевіряли всі обставини і особу самого чоловіка, але нічого протизаконного не виявили. Дитина ціла і неушкоджена повернулася додому», – розповіла LMN Світлана Добровольська із Національної поліції Львівщини.

Відео