Штраф за корупцію: заступник директора онкоцентру незаконно преміював себе і дружину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Штраф за корупцію: заступник директора онкоцентру незаконно преміював себе і дружину
13 Листопада, 12:47

Штраф за корупцію: заступник директора онкоцентру незаконно преміював себе і дружину

Львівський апеляційний суд підтвердив постанову, відповідно до якої заступника гендиректора Львівського онкоцентру Ореста Тріля визнано винним у корупції. Про це пише zaxid.net.

 

“За матеріалами справи, Орест Тріль, будучи виконувачем обов’язків гендиректора комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр», не вжив заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та підписав наказ, яким встановив собі виплату премії у розмірі 25 тис. грн та своїй дружині, яка теж працює в онкоцентрі, премію в розмірі 10 тис. грн, тобто вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією”, – йдеться в матеріалах справи.

Постановою Сихівського районного суду Львова 17 серпня  Ореста Тріля визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП. Його покарали штрафом 3400 грн. Орест Тріль оскаржив цю постанову в Львівському апеляційному суді. Суддя Василь Головатий залишив постанову суду першої інстанції щодо Ореста Тріля без змін, а апеляційну скаргу його захисника без задоволення.

Нагадаємо, раніше вже екс-керівника Львівського онкоцентру Ігоря Ковальчука оштрафували за преміювання себе та дочки.  А минулого тижня стало відомо, що його відсторонили від посади, призначивши натомість Олега Дуду.

Відео