Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сім’я із дев’ятьма дітьми зі Золочева вже за кілька днів може опинитися на вулиці
01 Березня, 17:50
logo-black

Сім’я із дев’ятьма дітьми зі Золочева вже за кілька днів може опинитися на вулиці

Наталія Павлишин

 

Вже за кілька днів сім’я з дев’ятьма дітьми може опинитися на вулиці. Будинок, який вони орендують, виставляють на продаж. Тож господар дав сім’ї час до весни, щоб знайшли інше помешкання.

 

«Власник цього будинку періодично піднімав плату за оренду житла. Хоча помешкання не відповідає задовільним житловим умовам для проживання в ньому неповнолітніх дітей. А нещодавно сказав, щоб ми звільнили помешкання, оскільки бажає виставити його на продаж», — розповіла про скруту своєї сім’ї Наталя Ониськів.

 

Вже понад 11 років жінка намагається «достукатися» до можновладців, щоб вони допомогли отримати житло. Але все намарно.

 

«Наша сім’я стоїть в черзі на отримання житла в Золочеві ще з 2008 року. Вже зверталася всюди, куди можливо було. До голови Львівської держадміністрації Олега Синютки, який давав дав доручення розібратися в ситуації голові Золочівської райадміністрації Володимиру Недзельському. Той у свою чергу — до міського голови Золочева Ігоря Гриньківа. Він — до свого заступника. Але все зупинилося і далі не рухається. Також писала до різних депутатів, а також у фонди Петра Порошенка, Рената Ахметова, Оксани Білозір. Результату нема. Мані пояснюють, що, на жаль, на даний час в місті нічого не будують», — пояснила LMN багатодітна мама.

 

Чоловік пані Наталі працює столярем у Золочівській районній лікарні. Сама жінка — швея. Та через стан здоров’я мусила звільнитися з роботи. Наймолодшій їхній дитині — півтора року. Загалом у сім’ї 11 дітей, та дві старших доньки вже заміжні і мешкають окремо від батьків.

 

«Нам важливо, щоб житло було в Золочеві, або десь поруч — у селах Підгородньому чи Ясенівці. Двоє дітей займаються музикою — вони здібні у цьому. Інші — ходять на гуртки англійської мови. Тому хотілося б, щоб принаймні поблизу міста, щоб можна було добратися «Школяриком» на навчання», — додає пані Наталя.

 

Ще один варіант, який би допоміг вийти зі складного становища, – придбати поблизу місця, де мешкає родина, однокімнатну квартиру. Власник орендованого будинку погоджується на такий обмін. Тоді б його дім залишився Ониськівим.

Жінка звертається за допомогою на своїй сторінці у фейсбуку. І, судячи з більшості коментарів, люди розуміють її проблему і навіть пропонують різні варіанти для вирішення. Та для цього все ж потрібна політична воля керівництва області або міста. Або ж людське милосердя, щоб люди  за принципом «зі світу по нитці» допомогли сім’ї.

Схожі новини