Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сьогодні віряни відзначають Різдво Христове за григоріанським календарем
25 Грудня, 10:32
logo-black

Сьогодні віряни відзначають Різдво Христове за григоріанським календарем

Сьогодні, 25 грудня, частина  християн відзначає одне з найбільших свят у році – Різдво Христове.

Зокрема, святкує католицька та протестантська церкви, а також пов’язані з ними релігійні напрямки, такі як лютеранство, англіканська церква і частина протестантських конфесій.

Окрім того, Різдво сьогодні святкує часина  православних, включаючи Константинопольську (крім Афону), Антиохійську, Олександрійську, Кіпрську, Болгарську, Румунську, Польську, Албанську, Грецьку церкви. Останніми роками й частина українців переходить на святкування Різдва 25 грудня.

З нагоди свята вірян привітав Митрополит Львівський Архієпископ Мечислав Мокшицький.

 

Брати і Сестри, Бог є посеред нас! Нехай ця істина наповнить наші серця, нехай міць і благодать Святого Духа відкриває наші очі на Його постійну присутність у світі і в нашому житті. Нехай в нас завжди живе глибоке усвідомлення любові нашого Небесного Отця, який задля нас не пощадив власного Сина і у Ньому подарував нам усі наші провини і гріхи”, – побажав Митрополит.

Архиєпиком зазначив, що наступний рік буде Роком покликання.

“Кожне покликання народжується в сім´ї. Саме в сім´ї, яка намагається жити згідно з Божими заповідями, у вірі і взаємній любові, молода людина здатна розпізнати і відповісти на Божий голос у своєму серці. Коли так буде, коли людина піде за голосом Бога, відповість на Його покликання, буде щасливою, і її життя принесе добрий плід. Яким би це покликання не було: до священства, подружжя і сім´ї чи до богопосвяченого життя”, – наголосив Митрополит.

Фото: Мирослав Лесюк, Духовна велич Львова.

  • 0
  • 253
Схожі новини