Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Спільними зусиллями переможемо цього суперника”: видатні спортсмени Львівщини підтримали медиків (Відео)
16 Квітня, 14:21

“Спільними зусиллями переможемо цього суперника”: видатні спортсмени Львівщини підтримали медиків (Відео)

Титуловані спортсмени Львівщини – шахістки Анна та Марія Музичук, волейболіст Горден Брова, борчиня Оксана Лівач, фехтувальниця Наталія Морквич, кульовик Павло Коростильов та легкоатлет Дмитро Дем‘янюк – висловили слова підтримки та вдячності медичним працівникам, які борються з коронавірусною хворобою, повідомляють у Львівській ОДА. 

Таким чином переможці та призери чемпіонатів Європи та світу, учасники Олімпійських Ігор, призери багатьох міжнародних турнірів долучились до соціальної кампанії  #Підтримуюлікарів.

“Розуміємо, що у цей час медикам особливо потрібна наша підтримка. Спортсмени мають високий кредит довіри у суспільстві та повагу. Своїм прикладом вони можуть показати, наскільки важливо дотримуватись карантинних обмежень та з розумінням та вдячністю ставитись до роботи лікарів у такий складний період”, – каже начальник управління фізичної культури  та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.  

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України запустило соціальну кампанію підтримки медиків #ПідтримуюЛікарів. МОЗ закликає кожного з вдячністю ставитися до відданої праці медиків, які протистоять поширенню коронавірусної хвороби та віддано рятують пацієнтів. 

Схожі новини