Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
США відмовилися від російських апаратів ШВЛ: у світі 2,4 мільйона осіб залишаються інфікованими COVID-19
13 Травня, 10:30
logo-black

США відмовилися від російських апаратів ШВЛ: у світі 2,4 мільйона осіб залишаються інфікованими COVID-19

Станом на ранок 13 травня у світі зафіксували понад 4,3 млн випадки коронавірусного захворювання. Серед них 1,6 млн одужали та майже 293 тис. померли. Наразі інфікованими залишаються 2,4 млн людей. Такі дані оприлюднив ресурс Worldometers.

Найбільше хворих та померлих у США. Там коронавірус підтвердили у понад 1,4 млн осіб, з яких 83 тис. померли та близько 297 тис. одужали. Досі хворіє понад мільйон людей. Зазначимо, США відмовилися використовувати російські апарати ШВЛ.

За повідомленням Агенції із надзвичайних ситуацій США, отримані із Росії апарати мають точно таку ж модель як і ті, які, можливо, забрали життя шістьох осіб під час пожеж у російських лікарнях. Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати отримали гуманітарну допомогу для боротьби із коронавірусом від інших країн, зокрема від Росії та Китаю. Президент Дональд Трамп назвав дії РФ “дуже милими”. Однак Держдепартамент США повідомляє, що російські медтехніка та засоби захисту, які в Москві назвали “гуманітарною допомогою” для США, насправді були придбані американською стороною.

Далі в рейтингу за кількістю інфікованих розмістилися Іспанія – загалом майже 270 тис. випадків. Понад 3 тис. іспанців, які втратили родичів через COVID-19, подали судовий позов на уряд, передає “Громадське”.

Іспанці звинувачують прем’єр-міністра країни Педро Санчеса та 22 членів його уряду в тому, що вони вжили недостатньо заходів для стримування пандемії. Люди вважають, що уряд поставив свої інтереси вище за здоров’я громадян. Попри поширення інфекції на початку березня в Іспанії відбувалися мітинги та інші масові заходи.

Третьою за кількістю випадків є Росія. Там коронавірус підтвердили у 232 тис. людей, з яких понад 43 тис. одужали. За офіційними даними, від COVID-19 в країні померли 2,1 тис. людей. У порівнянні з іншими європейськими країнами зі схожою кількістю хворих такі дані є дуже низькими.

На четвертому місці за кількістю інфікованих перебуває Велика Британія. Там коронавірус виявили у 223 тис. осіб. Зазначимо, в країні зафіксували найглибше падіння економіки з часу фінансової кризи 2008 року. За оцінками аналітиків, очікується ще більше зниження темпів економічного зростання, перш ніж економіка почне поступово відновлюватися.

В Італії кількість хворих становить 221 тис. осіб. Як передає “Європейська правда”, за минулу добу в Італії збільшилося число заражених людей. У 1 402 людей тести підтвердили COVID-19, тоді як у понеділок – лише у 744 осіб. Втім це зростання може пояснюватись затримкою даних із Ломбардії. З усіх підтверджених випадків 1 033 походять з цього регіону. Однак місцева влада повідомила, що 419 випадків належать до попередніх тижнів, а не останньої доби.

Про стан захворюваності на коронавірус в Україні читайте тут.

Фото: 112 Україна.

  • 0
  • 783
Схожі новини