Стало відомо, люди якого віку найчастіше хворіють на коронавірус в Україні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Стало відомо, люди якого віку найчастіше хворіють на коронавірус в Україні
29 Березня, 20:16

Стало відомо, люди якого віку найчастіше хворіють на коронавірус в Україні

Найбільше випадків захворювання Covid-19 в Україні зафіксовано у людей вікової категорії від 31 до 60 років. Про це повідомив на брифінгу в неділю заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу у неділю, 29 березня.

«Якщо розглядати вікову структуру захворілих за минулу добу, то більше всього захворіло людей віком від 31 до 40 років – це 22% від усіх захворілих. Найбільша вікова група, якщо взяти по загальному розподілу, то 65% становлять люди віком від 31 до 60 років. На них приходиться 65% випадків від усіх інфікованих», – сказав Ляшко.

З його слів, в Україні є і випадки захворювання серед дітей до 10 років.

«Це 5,4% випадків серед усіх захворівших», – додав він.

На цьому ж брифінгу Віктор Ляшко повідомив, що тепер госпіталізуватимуть лише хворих на коронавірус у стані середньої важкості та важкому.

Нагадаємо, за останню добу в Україні зафіксували ще 109 випадків заражень на коронавірус, тепер кількість інфікованих становить 418 випадків. Цієї ночі в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 12 осіб. Пацієнти з Буського, Миколаївського, Золочівського, Жовківського, Стрийського районів та міста Львів.

Загалом у світі офіційно зафіксували 664 924 випадків інфікування коронавірусом, з них 30 848 пацієнтів померли та 140 222 — одужали.

  • 0
  • 1457
Відео