Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Starlink Маска відкриє представництво в Україні, — Федоров
19 Квітня, 16:47

Starlink Маска відкриє представництво в Україні, — Федоров

Проєкт супутникової платформи зв’язку Ілона Маска Starlink відкриє своє представництво в Україні. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За його словами, міністр надав доручення відповідним органам, щоб необхідні процедури з атестації, вимірювань та надання частот відбулися якнайшвидше. Він обіцяє детально інформувати про перебіг цих робіт.

Окрім того, Федоров нагадав, що ще на початку війни, 26 лютого, звернувся до Ілона Маска з проханням надати Україні Starlink. Уже наступного дня бізнесмен погодився, а ще за тиждень — перші 500 станцій Starlink з безплатною прошивкою під Україну.

Як додав міністр, сьогодні понад 10 тисяч станцій допомагають українським бійцям бути на зв’язку та реалізовувати спеціальні операції, підтримують роботу критичних енергетичних та телекомунікаційних об’єктів, закладів охорони здоров’я та навіть посівну кампанію, а також повертають до життя звільнені території.

«Зараз Україну вже майже неможливо уявити без сучасної технології Starlink. І ця технологія стане ще доступнішою для українців», — наголосив Федоров.

Схожі новини