Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стебницька та Стрийська лікарні найбільше завантажені хворими на Covid-19
15 Вересня, 19:49

Стебницька та Стрийська лікарні найбільше завантажені хворими на Covid-19

Серед лікарень у районах Львівщини найбільше хворих на Covid-19 є у Стебницькій та Стрийській міських лікарнях. У Львові найбільше пацієнтів лікуються в Інфекційній лікарні та Центрі легеневого здоров’я, повідомляє ЛОДА.

На стаціонарному лікуванні у медичних закладах із діагнозом коронавірусна інфекція перебуває 1219 пацієнтів. У відсотковому відношенні завантаженість ліжок становить 47,2%.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис заявив, що за минулу добу, 14 вересня, в області провели 2 274 ПЛР досліджень. Цей показник найвищий із початку пандемії коронавірусу на Львівщині.

“Було доручення міністерства, а також розуміння влади на місці, аби нарощувати темпи проведення таких досліджень та залучати усі лабораторії. Якщо взяти тенденцію останніх тижнів, то фіксуємо зменшення підтверджених випадків, однак ця тенденція доволі хитка. Якщо будуть порушуватись карантинні заходи, то кількість випадків зростатиме”, – каже Чемерис.

Нагадаємо, станом на 15 вересня на Львівщині підтвердили 17 243 випадків інфікування коронавірусом, зокрема 186 за останню добу.

Фото: vartonews.

  • 0
  • 738
Схожі новини