Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Степанов дав 5 днів, аби на Львівщині з’ясували причину спалаху COVID-19
22 Червня, 19:17
logo-black

Степанов дав 5 днів, аби на Львівщині з’ясували причину спалаху COVID-19

Провести протиепідеміологічні дослідження та дослідити ситуацію із щоденним зростанням кількості хворих на коронавірус, таку вказівку дав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, перебуваючи з візитом сьогодні, 22 червня, у Львові

«У Львівській області ситуація напружена, але контрольована. Поки про посилення карантину не йдеться, – сказав Степанов на брифінгу, який дав по закінчені своїх відвідин, у Центрі легеневого здоров’я. – Недотримання карантинних правил та через специфічність розташування області. Львівщина територіально знаходиться на межі із сусідньою державою. Люди часто перетинають кордон. Цей рух, теж міг посилити захворюваність. Дав тиждень на проведення протиепідеміологічних досліджень, щоб з’ясувати, що ж дало такий спалах захворювання».

Також міністр додав, що на Львівщині та зокрема у обласному центрі, треба посилювати контроль за дотриманням карантинних заходів.

Крім того Степанов повідомив, що має намір звільнити із посади керівника Львівського обласного лабораторного центру Романа Павліва. Зараз той на лікарняному, а його обов’язки виконує Олег Когут. Саме звільнення відбудеться, буцімто, через те, що керівництво Центру не змогло справитись з роботою та перевірити всю ту кількість тестів, які щодня надходять у лабораторію. Неодноразово, аби отримати результати ПРЛ-тестувань доводилось користуватись послугами лабораторій з інших міст.

Також міністр додав, що можливо на Львівщині з’явиться ще одна опорна лікарня, яка прийматиме хворих на коронавірус. Хоча, за словами Степанова, на сьогоднішній день 38% місць у лікарнях області – не зайняті.

Нагадаємо, що за останню добу Львівщина побила абсолютний антирекорд. На території області підтвердили 200 випадків заражень коронавірусом. А сьогодні у селі Великі Глібовичі Перемишлянського району поховали 40-річну вчительку географії, в якої напередодні діагностували коронавірус. У покійної залишилося п’ятеро неповнолітніх дітей.

ФОТО: ЛОДА

  • 0
  • 1599
Схожі новини