Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Страшно мені їх самих відпустити, то з ними зібралася»: на Миколаївщині в озері втопився 13-річний хлопець
27 Червня, 10:52
logo-black

“Страшно мені їх самих відпустити, то з ними зібралася»: на Миколаївщині в озері втопився 13-річний хлопець

Юлія Швидко

Вчора близько п’ятої години дня у селі Тростянець Миколаївського району в озері лісового масиву втопився місцевий мешканець 13-річний Денис. Хлопець з матір’ю Галиною та 5-річною сестричкою прийшли на відпочинок.

«Коли вони йшли на озеро, я з ними перетнулася на дорозі. Малий їхав на велосипеді, мама з дівчинкою йшли за ручки. Питаю: «На відпочинок?» Мама відповіла: «Цілий день просять: на озеро, на озеро. Страшно мені їх самих відпустити, то з ними зібралася». Через деякий час чую: Денис втопився. Ніхто не розуміє, як таке могло статися? Озеро – мілке, там завжди багато дітей купається. Ніхто ніколи не тонув. Можливо, йому судома ногу скрутила, чи погано стало. Після розтину назвуть причину», – розповідає LMN депутат Тростянецької сільської ради Віра Шаран.

Очевидці, які у цей час були на озері, пригадують, що, коли Денис пішов у воду, мама з донькою залишалися на березі. Згодом жінка спохватилася, що не бачить сина. Відпочиваючі почали шукати хлопця. Його тіло знайшли в озері при березі. Викликали «швидку». Медики констатували смерть.

«Не знаю, як тепер таку трагедію пережити. Це була світла та добра дитина. Вони зі сестричкою росли без батька. Галя на двох роботах працює, аби їх забезпечити. Денис завжди їй допомагав, усю чоловічу роботу на себе взяв. Косив, як дорослий. Щонеділі з мамою або бабусею до церкви ходив, там свічку тримав. Цього року у дев’ятий клас перейшов”, – зазначає Віра Шаран.

Тіло Дениса забрали у Жидачів, де патологоанатоми з’ясують причину смерті.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини