Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стрийський зоозахисник опинився у лікарні через конфлікт на дорозі
12 Січня, 16:32
logo-black

Стрийський зоозахисник опинився у лікарні через конфлікт на дорозі

Ярослава Світлична

Стриянин Юрій Левицький, засновник ГО “Стрийські хвости”, опинився на лікарняному ліжку через конфлікт, що трапився 9 січня. На дорозі до чоловіка  підійшов інший мешканець міста, який порушив правила дорожнього руху, можливо, був п’яний та вирішив “розібратися” з Юрієм.

“Це було ввечері. Я якраз повертався з одного з притулків, зі мною ще були люди.  Він, перегородивши мені дорогу, вискочив з машини і, наблизившись до моєї автівки, лаючись, витягнув мене з-за керма та вдарив. Я пригрозив що викличу поліцію, і він повернувся до своєї автівки”, – розповідає Юрій LMN.

Після цього у чоловіка різко розболілась голова. Юрій поїхав до лікарні, його поклали у стаціонар. І досі чоловік перебуває там. У нього струс мозку. 

“Я звернувся до поліції. А потім з’ясувалось. що мій кривдник теж написав заяву. Начебто я на нього напав і побив. Через два дні його теж кладуть до лікарні. Через два дні, уявляєте? Ось, лежить зараз у сусідній палаті. Вчора вся його родина завалилась до мене в палату. Погрожували жорстокою розправою, якщо не заберу заяву”, – каже Юрій Левицький.

Чоловік каже, що того ж дня напередодні був на зустрічі з головною прокуроркою Львівщини Іриною Діденко. 

“Піднімалось багато гострих питань. Говорили про бездіяльність прокуратури і поліції у нашому місті. Не виключаю, що така агресивна поведінка щодо мене може бути пов’язана саме з цим”, – зазначає Юрій.

Про інцидент розповіли у місцевій спільноті “Стрийські рогалики”, назвавши ім’я кривдника та показавши його фото.    

  • 0
  • 5195
Схожі новини