Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Студенти львівського училища знімали на камеру побиття своїх однолітків
18 Вересня, 09:29

Студенти львівського училища знімали на камеру побиття своїх однолітків

У Львівському вищому професійному училищі технологій та сервісу, що на вул. Кривоноса, третьокурсники, які навчаються на кухарів-кондитерів, били інших студентів. Один з нападників з Бродів. Інші – з Рівненщини та Закарпаття, передає zaxid.net.

Відео знущань випадково опинилось у руках активістів. Ті вирішили зробити розголос. На відео видно, як хлопці виламують двері у кімнату, де живуть другокурсники, починають лупцювати усіх. Це знімають на два телефони.

Інцидент відбувся ще минулого тижня. За словами активістів, самі потерпілі залякані і на контакт не йдуть.

«Прийшли до директорки, щоб нападники були покарані. Запропонували їй м’який метод, це виключення з навчального закладу. Бо це криміналітет, який не може знаходитись серед звичайних учнів, залякувати їх, бити, щоби вони страждали і психічно, і фізично. Вже минув тиждень, але нам назустріч вона не пішла», – розповідає активіст організації С14 Марк «Майор».

Хлопець, який знімав побиття, каже, третьокурсники випили і вирішили помститись за якусь образу.

«Я лежав, до мене прийшли, щоб я йшов бити другий курс, я відмовився. Вони почали мене бити, сказали, якщо я не з ними, то мені буде “хана”. Пізніше сказали, що, якщо я зніму відео, то вони мене не будуть чіпати. Я так зробив», – розповів один із свідків булінгу.

У дирекції училища запевнили, що на скандал реагують. Троє нападників уже не вперше порушують дисципліну. Та з гуртожитка обіцяють виселити усіх: і тих, хто бив, і тих, кого лупцювали.

«Сильних ушкоджень немає. Батьки не хотіли знімати побої, хоч ми пропонували. Один хлопчик мав синець під оком, інший – подряпане лице. На сьогоднішній день вони усі виселені з гуртожитку і будемо приймати рішення педагогічної ради стосовно їх подальшого перебування в училищі», – повідомила в.о. директорки училища Оксана Чайковська.

У Львівській обласній адміністрації обіцяють провести службове розслідування, зокрема і щодо роботи педагогів.

«Окрім цього, проведемо раду профілактики правопорушень із залученням відділу ювенальної превенції Нацполіції, з метою встановлення винних осіб і притягнення їх до адміністративної відповідальності», – пообіцяв заступник директора департаменту освіти і науки ЛОДА Ігор Гайдук.

Батьки жертв нападу до поліції не звертались. Та цей випадок усе одно заслуговує на увагу
правоохоронців, вважає юрист.

«Група людей порушує одночасно спокій, перериває сон цілої групи інших людей, це підпадає однозначно під ознаки хуліганства вчиненого групою осіб. Має місце цькування, переслідування, де відповідальність несуть не тільки підлітки, їхні батьки, а й керівники даного закладу”, – зазначає адвокат Олег Мицик.

Чи виключати студентів з училища вчена рада вирішить в середу або четвер.

Фото: zaxid.net

  • 0
  • 3726
Схожі новини