Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Стукаю в усі двері»: стебничанка просить допомогти зібрати кошти на реабілітацію хворого на ДЦП сина
11 Листопада, 20:49
logo-black

«Стукаю в усі двері»: стебничанка просить допомогти зібрати кошти на реабілітацію хворого на ДЦП сина

21-річному Владиславу Карпіну зі Стебника у дитинстві поставили страшний діагноз — дитячий церебральний параліч та спастичний тетрапевз. Лікарі радять проходити реабілітацію щонайменше 4 рази на рік. Інакше хлопець буде зовсім прикутий до ліжка. Найближчий курс реабілітації у Владислава запланований вже на 23 листопада у клініці відновного лікування професора Козявкіна у Трускавці. Однак аби пройти його, матері хлопця потрібно зібрати  23 тисячі 600 гривень.

«Кожного разу, коли гуляю з Владиком на вулиці і бачу, як йому сумно від того, що не може як всі діти бігати у футбол, грати в рухливі ігри, спілкуватись, моє серце розриваються від болю. Але я завжди збираюсь і починаю шукати усі можливі ресурси для підтримки його здоров’я та  реабілітації, бо ж кожен рух Владиславу дається ціною надважких зусиль», — розповідає LMN мама хлопця Ірина Карапін.

Жінка каже, раніше було легше, бо сім‘ї допомагати благодійні фонди. Однак більшість з них опікується дітьми до 18 років, тож останні два роки Ірина змушена на кожну реабілітацію збирати гроші.

«Це насправді не надто велика сума, але вона потрібна нам регулярно. Я ж маю ще молодшого сина, та й Влада постійно доглядати треба. Стукаю в усі двері: звертаюсь до небайдужих людей, волонтерів, журналістів. Раніше вдавалось зібрати потрібні кошти, вірю, що і цього разу вийде. Бо бачимо, що курс реабілітації дає дуже позитивні результати», — зазначає Ірина.

Номер картки Приватбанку:

5168 7554 4903 3832 

Карпін Ірина Степанівна

Схожі новини