Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Суд поновив Ірину Микичак на посаді керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА
28 Березня, 09:26
logo-black

Суд поновив Ірину Микичак на посаді керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА

Першого заступника міністра охорони здоров’я Ірину Микичак відновлено на посаді очільниці департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, про це жінка написала на власній сторінці у Фейсбуці.

«Моє життя віднедавна заповнене одним – зупинити коронавірус і попередити втрати хворих і медиків. Тому історія мого незаконного звільненням з ЛОДА давно відійшла на задній план. І ось отримала ухвалу суду. Отже, розпорядження колишнього очільника ЛОДА про моє звільнення скасоване. Я відновлена на посаді. Незадовільна оцінка моєї роботи на посаді директорки департаменту охорони здоров’я також скасована», – написала Микичак.

Жінка подякувала своїм юристам та порекомендувала всім крім сімейного лікаря мати ще й сімейного адвоката.

Нагадаємо, Ірину Микичак звільнили з роботи 13 грудня минулого року. Тодішній очільник ЛОДА Маркіян Мальський вважав, що жінка перевищувала свої службові обов’язки, а її ініціативи щодо реорганізації медичної галузі області не сприймала громадськість. До такого рішення Мальського підвела ситуація з пікетами працівників медичних закладів Львівщини. Під стінами обласної ради виходили медпрацівники та прості люди. Вимагали від депутатів не голосувати за проєкт реорганізації «Охматдиту», обласних психо-неврологічних диспансерів – дитячого і дорослого, а також обласної психіатричної лікарні «Заклад» на Миколаївщині. Люди розуміли, що під реорганізацією чиновники мають на меті ліквідувати ці лікарні.

11 березня, Кабінет Міністрів України призначив Ірину Микичак заступником голови Міністерства охорони здоров’я України Іллі Ємця.

До слова, зараз департамент охорони здоров’я ЛОДА тимчасово очолює Андрій Васько.

  • 0
  • 1865
Схожі новини