Суд залишив за гратами 68-річного жителя Стрия, який психологічно знущався над дружиною | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Суд залишив за гратами 68-річного жителя Стрия, який психологічно знущався над дружиною
11 Лютого, 19:57

Суд залишив за гратами 68-річного жителя Стрия, який психологічно знущався над дружиною

Львівський апеляційний суд залишив в силі рішення Стрийського міськрайонного суду щодо ув’язнення чоловіка, який психологічно знущався над дружиною. За цей злочин йому присудили півтора роки тюрми.

«Вироком суду першої інстанції 68-річного стриянина визнано винним у вчиненні домашнього насильства щодо колишньої дружини та призначено покарання у виді 1 року 6 місяців позбавлення волі. Суд вважав доведеним факт вчинення обвинуваченим кримінального правопорушення, а саме умисного систематичного вчинення психологічного насильства щодо дружини, з якою він перебував у сімейних відносинах, що призвело до психологічних страждань, розладів здоров`я та погіршення якості життя потерпілої. Строк відбуття покарання з 27 липня 2022 року, тобто з моменту взяття під варту», – йдеться в повідомленні Львівського апеляційного суду.

Засуджений чоловік також свою вину не визнав, тож його захисниця подала апеляційну скаргу та просила в судовому засіданні скасувати вирок, а провадження закрити. Водночас прокурор  заперечив проти доводів апелянта і просив відмовити в задоволенні апеляційної скарги, оскільки, на його думку, саме таке покарання достатнє для виправлення обвинуваченого та попередження вчинення ним нових злочинів щодо потерпілої.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду ухвалила залишити без задоволення апеляційну скаргу, а вирок суду першої інстанції – без змін.

  • 0
  • 6763
Відео