Суд зобов’язав селищну раду на Золочівщині облаштувати протирадіаційне укриття для 300 жителів громади – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Суд зобов’язав селищну раду на Золочівщині облаштувати протирадіаційне укриття для 300 жителів громади
01 Травня, 12:23

Суд зобов’язав селищну раду на Золочівщині облаштувати протирадіаційне укриття для 300 жителів громади

Львівський окружний адміністративний суд забов’язав Підкамінську селищну раду на Львівщині провести роботи з облаштування протирадіаційного укриття. Таким чином суд задовольнив позов прокурорів Золочівської окружної прокуратури.

«Прокурори встановили, що в одному із сіл Підкамінської територіальної громади (Золочівський район) у будівлі Народного дому знаходиться протирадіаційне укриття. Мова йде про приміщення загальною площею майже 275 кв м.  За технічним паспортом воно здатне розмістити 300 осіб», – йдеться в повідомленні Львівської обласної прокуратури.

Балансоутримувачем цього укриття є селищна рада і вона, на переконання прокурорів, нехтуючи безпекою громадян, не підготувала споруду у готовий до використання стан.

Відповідно, прокуратура звернулась до суду, який задовольнив позов повністю. Він визнав протиправною бездіяльність селищної ради і забов’язав її провести необхідні роботи, щоб укриття можна було використовувати за призначенням.

Як стало відомо LMN з ухвали суду, йдеться про укриття в с. Лукаші, на вул. Нова, 2.

lviv_-48
lviv_1_-43
Відео