Супергерої рятують планету: цьогорічний Дитячий форум присвятили екології | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Супергерої рятують планету: цьогорічний Дитячий форум присвятили екології
13 Травня, 18:42

Супергерої рятують планету: цьогорічний Дитячий форум присвятили екології

Дитячий форум і фестиваль читання «Книгоманія» відбудеться 17-19 травня у Львові.

Цьогоріч заходи будуть з екологічною тематикою, передає zaxid.net.

«Чудово, що організатори дитячого форуму обрали настільки актуальну тему для проведення просторової гри-квесту та інших заходів фестивалю. Потрібно змалечку розвивати екологічну свідомість наших дітей, або в майбутньому не було таких проблем зі сміттям та забрудненістю, які ми маємо сьогодні», – розповіла директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

Відвідувачів дитячого форуму об’єднає просторова гра-квест «Супергерої рятують планету». Учасники гри здобуватимуть суперсили, щоб врятувати планету «Книгоманія» від екологічної катастрофи.

Серед спеціальних гостей фестивалю будуть і дитячий фонд ООН UNICEF, Всесвітній фонд дикої природи в Україні.

Організатори дитячого форуму анонсують 525 заходів у програмі та очікують близько 7 тис. відвідувачів. Вартість вхідних квитків для дітей становить 50 грн на день і 100 грн на всі три дні. Для дорослихна день – 20 грн,  на три дні – 50 грн. Для дітей до 6 років та пільгових категорій відвідувачів вхід безкоштовний.

Додамо, спеціально до фестивалю дитячого читання «Книгоманія» вулицями Львова їздитиме унікальний #ЧитайТрамвай. У салоні цього трамвая розміщені спеціальні наліпки з QR-кодами. Зісканувавши їх  можна ознайомитися з книжковими новинками та текстами переможців премії Міста літератури.

  • 0
  • 105
Відео