Систему запису до ЦНАПів відновили: потрібен перезапис на 9 червня | Львівська мануфактура новин
Систему запису до ЦНАПів відновили: потрібен перезапис на 9 червня
02 Червня, 17:54

Систему запису до ЦНАПів відновили: потрібен перезапис на 9 червня

Сервіс попереднього запису до центрів надання адміністративних послуг Львова знову працює у штатному режимі. Як зазначили у Львівській міськраді, фахівці завершили роботи з усунення технічного збою, який стався сьогодні зранку. 

 

Усі записи, які здійснені до 8 червня включно, залишаються дійсними. Проте мешканців, які були записані на 9 червня, просять повторно зареєструватися на необхідну послугу, оскільки через технічний збій ці дані були втрачені. Реєстрація доступна за посиланням.

У міській раді дякують мешканцям за розуміння та перепрошують за тимчасові незручності.

Нагадаємо, у Львові в сквері «Кульпарківський» розпочинають облаштування доріжок та дитячого майданчика з урахуванням вимог доступності для маломобільних людей.