Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Табір у комп’ютерах та гаджетах: як школярі зі Старосамбірщини вдосконалюють англійську з міжнародним проєктом
29 Липня, 21:02
logo-black

Табір у комп’ютерах та гаджетах: як школярі зі Старосамбірщини вдосконалюють англійську з міжнародним проєктом

10 дітей зі Стрілківського ліцею, що на Старосамбірщині, беруть участь у Всеукраїнському проєкті пришкільних мовних таборів з іноземними волонтерами. Впродовж 10 днів 5 годин у день у програмі ZOOM з ними працює волонтер з Перу.

“Це англомовний табір GoCamp ONLINE, в якому беруть участь різні заклади з усієї України та волонтери з усього світу. Наш ліцей зареєстрований за програмою “Art&Creativity”. Назва нашої команди – “Carpatian Princesses”. Про те, що ми увійшли до переможців, довідалися ще в лютому і наш волонтер мав приїхати до школи. Однак ситуація з коронавірусом внесла свої корективи, тому займаємося дистанційно», – розповідає LMN учителька англійської мови Христина Бухній.

Для того, щоб взяти участь у проведенні англомовного літнього табору – вона з дітьми  зняла коротеньке мотиваційне відео англійською, де прозвучав  заклик від школярів до волонтера приїхати саме до їхньої школи.

3-27

«Весь день спілкуємося англійською. Усього задіяно 300 учасників. Сесії по 40 хвилин, між ними є перерви. Для дітей – це безцінний досвід, як у плані опанування та вдосконалення англійської, так і технічно – різні онлайнплатформи, програми. Ну, і тут неабияка перевага: залишаючись вдома, вони знаходять нових друзів та весело проводять час “, – розповідає вчителька.

За визначеною тематикою координатори дають завдання та матеріали. Використовуючи різні програми та сучасні гаджети, діти створюють креативні проєкти, які завантажують на Padlet. День закінчується обміном враженнями, іграми та презентацією волонтерів своїх країн. Після закінчення табору всі учасники отримають подарунки та сертифікати.

“Я займаюся уже три дні. І мені це подобається. Хоча я люблю бути вдома, але той карантин і канікули трохи змусили нудьгувати. Тому такий табір – це дуже класно. Спочатку думала, що буде нудновато. Але все побудовано так, що виходить весело й цікаво. Починаємо день з руханки. Потім дізнаємося дуже багато цікавої інформації, є ігри, завдання. Завтра наша школа готує руханку. Будемо у вишиванках вражати Україну і світ “, – ділиться враженнями учасниця онлайнтабору, десятикласниця Наталя Петрик.

Схожі новини