“Таких людей більше не буде”: померла 18-річна Надія Козюра, яка хворіла на рак крові (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Таких людей більше не буде”: померла 18-річна Надія Козюра, яка хворіла на рак крові (ВІДЕО)
13 Травня, 21:11
logo-black

“Таких людей більше не буде”: померла 18-річна Надія Козюра, яка хворіла на рак крові (ВІДЕО)

Тетяна Пасічник

Сьогодні, 13 травня, близько 16.00 померла 18-річна Надія Козюра з Соснівки. Торік у серпні дівчині дагностували гостру Т-клітинну лейкемію.

Надя проходила обстеження у турецькій клініці, лікувалась у Києві.

“До збору коштів долучилось безліч людей,- кажуть найближчі подруги Наді. – Ми щиро вдячні усім за допомогу, особливо донорам які були поруч весь час, та і просто людям які допомагали молитвами і фінансово”.

8 квітня дівчині почали вводити перший HR-блок високодозованої хіміотерапії. Після цього її організм перестав боротися.

“Той тиждень, поки їй вводили хімію, все було більш-менш нормально. Потім почали падати аналізи, – каже подруга Діана Закала. – Не допомагало вже нічого, навіть переливання крові. Надійку перевели на штучне годування, робили все можливе. Останній раз ми бачили Надійку коли приїжали провідувати її у лікарні. Коли ми зустрілись, то не могли стримати сліз. Вона дуже схудла з останніх наших зустрічей, але в неї було дуже велике бажання жити.”.

Надія ділилась з подругами своїми планами на майбутнє. Хотіла повернутись у Львів, жити разом з коханим хлопцем, працювати у сфері краси.

У лікарні в Наді з’явилось нове хоббі – малювання.

“Якось вона подзвонила, тоді закінчувала розмальовувати якусь картину. Вона з таким захопленням про це розповідала. Чомусь з нашої розмови це запам‘яталось найбільше, – додають дівчата. –  Дійсно, таких як вона вже не буде. В ній було те чого зараз дуже не вистачає в людях – доброти. Правду кажуть, що Бог забирає найкращих. Вона точно залишиться в памяті усіх хто її знав, як промінчик сонця який грів нас своєю любов‘ю”.

 

 

Коли поховатимуть Надію – поки невідомо.

Нагадаємо, Надя Козюра дізналась про свій діагноз у грудні. Однак, хвороба прогресувала ще з серпня.

Додамо, у День Святого Валентина на площі Ринок у Львові небайдужі організовували благодійну акцію “Врятуй кохання”. Таким чином збирали кошти на лікування Наді.

 

  • 0
  • 11866
Відео