Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Те, що сьогодні робить облрада, є повним абсурдом”, – Юлія Гвоздович про перереєстрації закладів
12 Січня, 13:28

“Те, що сьогодні робить облрада, є повним абсурдом”, – Юлія Гвоздович про перереєстрації закладів

Львівська облрада перереєструвала Львівський історичний музей з площі Ринок у Львові у місто Червоноград Львівської області. Це вже п’ята львівська установа, яку облрада юридично «перенесла» зі Львова у райони. Таким чином Львівська облрада намагається позбавити міський бюджет Львова податків, які сплачують обласні комунальні установи.

Ситуацію з перереєстрацією прокоментувала депутатка Львівської міської ради від Української галицької партії, голова комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова Юлія Гвоздович, передає Львівська міська рада.

“Те, що сьогодні робить облрада, на мою думку, є повним абсурдом. Таку перереєстрацію ще можна зрозуміти у випадку фізичних осіб-підприємців, але точно не комунальних бюджетних установ. Те, що відбувається останнім часом із перереєстрацією, передусім зумовлено недосконалістю Податкового кодексу України, де податки з доходів працівників сплачуються за місцезнаходженням установи, без уточнень її фізичного розташування”, – вважає Юлія Гвоздович.

 

За словами депутатки, Львів повинен дбати про розвиток усіх бюджетних закладів на своїй території, не зважаючи на форму власності.

“Якщо на розвиток медичного чи культурного закладу не вистачало коштів з державного чи обласного бюджету, то варто було шукати рішення через діалог з міською радою, а не конфлікт з елементами абсурду”, — зазначила Юлія Гвоздович.

Нагадаємо, у грудні Львівська облрада перереєструвала три львівські лікарні: Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у село Завадівка Турківського району, Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр – у місто Старий Самбір, а Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих з Винників – у селище Дубляни Самбірського району. Ще раніше було змінено місце реєстрації Львівської обласної клінічної лікарні зі Львова у селище Великий Любінь Городоцького району.

  • 0
  • 813
Схожі новини