Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Третій місяць з дрогобицького моргу не забирають тіло львів’янки
23 Жовтня, 17:01
logo-black

Третій місяць з дрогобицького моргу не забирають тіло львів’янки

Юлія Швидко

Третій місяць у дрогобицькому морзі лежить тіло 70-річної львів’янки. Ще 6 серпня жінка втопилася в озері у селі Модричі, яке розташоване поряд з райцентром, Трускавцем та Бориславом. Досі ніхто з родичів не зголосився, аби забрати покійницю.

«Це було самогубство чи нещасний випадок – зараз важко сказати. Встановили, що жінка втопилася, на тілі не виявили слідів насильницької смерті. Коли її витягнули, тіло завезли у морг на експертизу. От воно й досі там. Покійна  – львів’янка. Де жила та чи мала родичів, наразі встановлюємо. Цією справою також зайнялася прокуратура», – каже LMN начальник Дрогобицького відділу поліції Андрій Білас.

Поховання одиноких громадян здійснюється за рахунок відповідних місцевих бюджетів, йдеться у законодавстві.

«На чиїй території було виявлено тіло, досі сперечаються органи місцевого самоврядування. Дрогобич відмовляється брати на себе похорон, показує на Трускавець та Модричі. Там теж не беруть на себе зобов’язання. До Трускавецької міської ради та Дрогобицької районної ради були направлені відповідні запити. Але і там, і там отримали відмову», – додає Андрій Білас.

Правоохоронці надіяться, що поховати жінку зголоситься львівська влада.

Фото: ілюстративне

Схожі новини