Для порівняння, в перший тиждень в громадському транспорті безготівково оплачувало 16% пасажирів, а паперовий квиток у водія купувало майже 44% людей.
Також повідомляють, що за два місяці контролери здійснили перевірку реєстрації поїздок понад 497 тисяч пасажирів. Через відсутність оплати чи валідації проїзду працівники служби контролю виписали близько 3 тисяч штрафів. Ще 60 постанов за незареєстрований проїзд винесли представники поліції. До слова, кошти, сплачені за штрафний квиток (300 грн), надходять перевізникам. А кошти від сплати штрафу, накладеного поліцією (400 грн) – до державного бюджету.
Нагадаємо, у Львові безготівкова оплата на всіх міських маршрутах запрацювала з 11 грудня минулого року. Станом на сьогодні мешканці придбали понад 92 тис. загальних карток ЛеоКарт.