регіональні новини
Написати нам
Троє нардепів проходять до Львівської облради
27 Жовтня, 17:05

Троє нардепів проходять до Львівської облради

 

Народні депутати Ярослав Дубневич та Тарас Батенко, які кандидували від партії «За майбутнє», а також Михайло Цимбалюк від політичної сили «Батьківщина» отримали право стати депутатами Львівської облради. Їхні  партії долають виборчий бар’єр згідно попередніх результатів виборів, пише ZAXID.NET.

За попередніми підрахунками голосів, партія «За майбутнє» потрапляє до Львівської облради, набравши 5,3%, а отже отримає приблизно шість депутатських місць. Депутами облради можуть стати Тарас Батенко, який очолював загальний список «За майбутнє» до Львівської облради, та Ярослав Дубневич – очолював список партії в окрузі №3 і отримав необхідну квоту голосів для проходження до облради.

Проте наразі невідомо, чи Батенко і Дубневич відмовляться від мандатів депутатів Верховної Ради для роботи у Львівській облраді. У штабі Ярослава Дубневича не вдалося отримати коментар. Тарас Батенко теж проігнорував запитання.

Раніше Тарас Батенко заявляв, що в разі, якщо партія заведе потужну фракцію у Львівську облраду, він претендуватиме на посаду голови обласної ради. В іншому випадку, він не бачив змісту бути рядовим депутатом облради.

«Який сенс іти рядовим депутатом обласної ради?», – пояснював він.

Формальне право стати депутатом обласної ради отримав і депутат Верховної Ради Михайло Цимбалюк, який очолював виборчий список «Батьківщини». За попередніми підрахунками, партія долає прохідний бар’єр із результатом близько 7,5% і може отримати вісім депутатських місць.

 

  • 0
  • 626
Схожі новини