Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У 67-річної жінки, яку турбувало оніміння ніг, львівські медики виявили 8-сантиметрому пухлину нирки
30 Вересня, 16:09

У 67-річної жінки, яку турбувало оніміння ніг, львівські медики виявили 8-сантиметрому пухлину нирки

67-річна жінка з Чернівецької області звернулась до львіських медиків зі скаргами на загальну слабкість.  Як з’ясувалось, оніміння ніг жінки спричинила 8-сантиметрова пухлина нирки та метастатичний тромб. Такі поєднані патології трапляються лише у 1-2% випадків пухлин нирок. Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

Провівши обстеження, лікарі виявили новоутвір правої нирки та метастатичний тромб вище печінки до рівня діафрагми. Простими словами – це закупорювання судини, яка перешкоджає відтоку крові від нижніх кінцівок. Саме тому жінка відчувала оніміння ніг.

Медики виконали видалення правої нирки з пухлинним тромбом. Складність операції полягає в тому, що під час втручання лікарі заблокували кровопостачання лівої нирки та печінки і перетиснули порожнисту вену на 30 хвилин, щоб уникнути великої крововтрати. Операція пройшла успішно. Після втручання жінка почуває себе добре та уже поїхала додому.

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини