Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Брюховичах за дотриманням карантину слідкують депутати
20 Березня, 17:48
logo-black

У Брюховичах за дотриманням карантину слідкують депутати

Вже майже тиждень, в режимі обмеженого доступу, працюють всі сільські та селищні ради Львівщини. На роботу виходять по черзі та за графіком. У одній із таких рад в Брюховичах, LMN вирішила поцікавитись, як працюється в таких умовах та чи дотримуються в селах мешканці карантину.

«Наша селищна рада також перейшла на обмежений режим роботи. Так вирішили на засіданні Комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. Це не зручно, не завжди комфортно і працівникам, і мешканцям, але нічого не вдієш, мусимо пережити цей час, аби бути здоровими і по закінчені карантину рухатись дальше», – каже селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

На час карантину подати заяви чи забрати документи у селищній раді Брюховичможна лише у прийомні дні. У понеділок з 14:00 до 16:00 та у четвер – з 09:00 до 11:00 години. Всі довідки та консультаці люди можуть отримати за телефоном. Для цього в раді постійно є черговий.

«З депутатами селищної ради також прийняли рішення, що в ці дні карантину ходитимемо у таке своєрідне патрулювання населеним пунктом. Адже в обмежених умовах можуть відбуватися різні провокації, за цим треба слідкувати, – додає Доманський. – Під час патрулювання також часто робимо зауваження місцевим, адже, на жаль, є багато таких, хто не зважає на заклики залишатися вдома. Виходять на вулиці дорослі люди, пенсіонери, діти гуляють на майданчиках, при тому всьому місцеві не завжди носять засоби особистого захисту».

Нагадаємо, карантин в Україні оголошено з 16 березня по 3 квітня. На цей час призупинили роботу заклади громадського харчування, торгово-розважальні центри, установи сфери послуг та торгівлі, окрім, продуктових магазинів, аптек, АЗС, банків, поштових відділень, СТО, магазинів ритуальних послуг. Не відвідують навчання школярі, студенти, не працюють дошкільні заклади.

Схожі новини