У Буську відкрили нове підприємство | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Буську відкрили нове підприємство
27 Грудня, 15:52

У Буську відкрили нове підприємство

Роман Матвіюк

Сьогодні у Буську офіційно запрацювало ТзОВ “Ківшсервіс”. Тут виготовляють всі види навісного обладнання для землерийної спецтехніки. Також пропонують ремонт спецтехніки будь-якого виробника.

“Ми з чоловіком почали свою діяльність з малого орендованого приміщення, де виробляли обладнання для спецтехніки – ківші, вила, відвали, розпушувачі, – розповіла LMN керівник ТзоВ “Ківшсервіс” Ольга Хаммель. – Паралельно виготовляли техніку для дров під брендом GreenTech. З часом заробили гроші на земельну ділянку у Буську, 2015-го збудували цех. Тепер його розширили, облаштували, виробили всі дозвільні документи. Зараз тут мають роботу 8 працівників, отримують 10 тисяч гривень зарплати”.

На церемонії відкриття були присутні обласні та районні посадовці.

“За три роки в області відкрито понад 240 підприємств. А це більше ніж 25 тисяч робочих місць, – каже начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис. – Кожне новостворене підприємство ми супроводжуємо по всіх інстанціях та органах місцевої влади, допомагаємо з документами без жодної корупційної складової”.

Відео