У Червонограді збирають кошти на сучасну бібліотеку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Червонограді збирають кошти на сучасну бібліотеку
25 Березня, 19:17
logo-black

У Червонограді збирають кошти на сучасну бібліотеку

Тетяна Пасічник

4 квітня о 11.35 у Червоноградській школі №1 відбудеться благодійний аукціон. Виручені кошти передадуть на створення нової сучасної шкільної бібліотеки.

“Три місяці поспіль ми збирали кошти на наш проект для створення бібліотеки. Нарешті мрія здійснилась, потрібну суму ми зібрали, але люди, які все одно хочуть долучитись до доброї справи, продовжують це робити. Разом з майстринями “Країни Hand Made” ми вирішили не зупинятись. Гроші ніколи не бувають зайвими, зможемо купити ще більше цікавих книжок для наших дітей”, – каже LMN голова батьківської ради Наталія Палій.

10 майстринь створять різні вироби своїми руками. Їх зможуть придбати діти, батьки та всі охочі жителі міста.

 

“Це будуть речі, які більше цікаві дітям. Прикраси з живих квітів, ляльки-мотанки, вироби з дерева, ексклюзивні іграшки та багато іншого. Також буде великодня тематика. Люди зможуть закупитись перед святами дійсно гарними і якісними речами”, – каже Наталія.

Організатори сподіваються, що аукціон відбуватиметься на вулиці. Однак, його зможуть перенести у приміщення школи через дощову погоду.

Наталія Палій каже, ціни будуть доступні, тому прийти можуть всі, хто хоче долучитись до доброї справи.

Нагадаємо, у Червонограді хочуть створити сучасну бібліотеку. Для здійснення мрії ініціаторам вже вдалось зібрати майже 73 тис грн. за 51 день.

Фото: зі сторінки майстринь.

Відео