У Червоноградському відділі поліції з’явиться кризова кімната, дружня до дитини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Червоноградському відділі поліції з’явиться кризова кімната, дружня до дитини
07 Жовтня, 17:52

У Червоноградському відділі поліції з’явиться кризова кімната, дружня до дитини

До кінця року в приміщенні Червоноградського районного відділу поліції запрацює кризова кімната, дружня до дитини. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Кризова кімната, дружня до дитини – це приміщення, яке призначене для роботи з дітьми, які постраждали внаслідок злочину чи стали свідками сексуального насильства або експлуатації.

«Така кімната буде складатись із двох суміжних кімнат: терапевтичного залу, в якому безпосередньо з дитиною працюватиме психолог, залучені фахівці із педіатрії, дитячої гінекології, психіатрії, педагогіки тощо, та робоче приміщення, так звана кімната спостереження, для працівників поліції та залучених спеціалістів. Звідси вестимуть спостереження за поведінкою дітей. Воно буде обладнане відповідними камерами», – йдеться у повідомленні.

Приміщення буде розраховане на дітей різного віку.  Якщо дитина не вміє або не може розмовляти – вона зможе зобразити події, які з нею відбулись, шляхом малювання. Також у кімнаті будуть анатомічні ляльки, які дозволять дитині програти рольову гру подій.

«Дуже важливим є створення такого осередку, який дозволяє суттєво покращити можливості та умови спілкування з дитиною, яка зазнала насильства, чи стала свідком злочину…», – зазначила завідувачка сектору сімейної політики департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.

Нагадаємо, що на Яворівщині запрацювали дві поліцейські станції.

Відео