Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Дрогобичі за проїзд платитимуть карткою
17 Січня, 13:55

У Дрогобичі за проїзд платитимуть карткою

Спеціальну багатофункціональну карту почали тестувати у Дрогобичі. Її виготовлятимуть персонально для кожного користувача, – пише drohobych-rada.

«Зараз «Картка дрогобичанина» працюватиме у тестовому режимі, а надалі офіційно запустимо її», – каже начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер. – Вона виготовлена на базі платіжної системи Viza у партнерстві з Ощадбанком. Є багатофункціональною та передбачає додаткове підключення таких додатків як транспортний, платіжний та інші додатки лояльності (бонуси).

viza
viza1-2

У міськраді кажуть спершу запрацює безконтактна система оплати за проїзд у громадському транспорті. Термінали для проведення фінансових операцій, а також автоматизовану систему обліку пасажирів вже закуплено їх встановлюватимуть у маршрутках.

Такі картки після їх офіційного введення в дію зможе отримати кожен охочий, оскільки вони функціонуватимуть не лише для оплати за проїзд, а й діятимуть, як картки на знижку у визначених закладах міста чи на певні групи товарів чи послуг.

Окремо та безкоштовно видаватимуть «Картки дрогобичанина» для пільгових категорій населення.

«На «Картці дрогобичанина» у пільгових категорій населення монетизуватимуться соціальні виплати та доплати», – зазначає начальник Управління праці та соціального захисту населення ДМР Іван Терлецький.

Схожі новини