У Дрогобичі жінкам, які народили у Новий рік, дають подарунок | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Дрогобичі жінкам, які народили у Новий рік, дають подарунок
06 Грудня, 17:53

У Дрогобичі жінкам, які народили у Новий рік, дають подарунок

«Пакунок малюка» у Дрогобичі вручають батькам, у яких народжується четверта та кожна наступна дитина. Окрім цього, подарунок отримують породіллі, які народили дітей у такі свята: Новий рік, День Матері та День міста. З початку року  у Дрогобичі видали 45 таких пакунків, фінансує їх міська рада, повідомляє Galnet.

«Туди входить різновіковий одяг для дитинки: штани, боді, комбінезон. Також гігієнічні засоби: серветки, підгузки, олійка, шампунь, мило», – каже начальниця відділу молодіжної політики сім’ї та спорту Олександра Пашко.

На місяць у середньому видають по 3-5 пакунків, вартість кожного 800 гривень. За словами Олександри Пашко, для того, щоб зробити вартість пакунку дешевшою, речі беруть на пряму від виробників.

У 2017-му році вартість одного пакунка становила 630 гривень. Його видавали тоді, коли у сім’ї народжувалось троє або більше дітей. Загалом такі подарунки отримали 158 породіль.

У 2018-му році вартість становила вже 720 гривень. Видавали його тим, хто народжує другу дитину і більше. Загалом видали 250 «Пакунків малюка».

Фото: Galnet, ТСН.

  • 0
  • 234
Відео