У Дрогобицькій лікарні за Wi-Fi пацієнти платять 20 гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Дрогобицькій лікарні за Wi-Fi пацієнти платять 20 гривень
02 Квітня, 16:01
logo-black

У Дрогобицькій лікарні за Wi-Fi пацієнти платять 20 гривень

У лікарнях Дрогобича пацієнти можуть користуватись інтернетом цілодобово. Однак, щоб отримати пароль, треба заплатити старшій медсестрі. Про це LMN розповіла дрогобичанка Романа Книш.

 

“Я з дитиною лежала в Дрогобицькій дитячій лікарні місяць тому. Для мене наявність інтернету — дуже важливо, адже дочці лише 2 роки. Коли з крапельницею дитині треба пролежати спокійно годину, то рятують мультфільми. За wi-fi довелось заплатити 30 гривень медсестрі. Така система в лікарні вже давно. Звісно, це не офіційно, просто медсестри вирішують собі заробити”, – каже Романа.

Жінка каже, пароль від інтернету медсестра вводить самостійно. Таким чином пацієнт не поділиться ним зі знайомими у палаті. Місцеві розповідають, що ціну на інтернет кожному пацієнту медики кажуть іншу.

“Напевно, оцінюють за матеріальним становищем – з кого можна більше здерти, – сміється. – Моїй знайомій взагалі сказали заплатити 50 гривень. Регулярно медсестри змінюють пароль, щоб постійні пацієнти весь час платили. Кажуть, скоро інтернет в лікарнях буде безкоштовний, але незнаю чи в нас щось зміниться».

LMN спілкувалася з головним лікарем Дрогобицької дитячої міської лікарні Оксаною Стебельською.

“Я не можу ні підтвердити ситуацію, ні заперечити. Ми теж дізнались про цю ситуацію з фейсбуку. Там одна місцева мешканка про це писала. Я говорила з медсестрами, вони сказали, що грошей не беруть. Однак медперсонал за власні кошти встановив wi-fi. Кожного місяця свої гроші платять за інтернет. Тому, думаю, 20 гривень – не так вже й багато для людини. Це вибір кожного, ніхто не заставляє платити. Я ще говоритиму з медсестрами та виясню цю ситуацію”, – каже лікар.

Фото: ілюстративне.

Відео