У Дрогобичі для переселенців створюють житло за сучасною технологією модульного будівництва | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Дрогобичі для переселенців створюють житло за сучасною технологією модульного будівництва
29 Липня, 12:57

У Дрогобичі для переселенців створюють житло за сучасною технологією модульного будівництва

У Дрогобичі триває зведення будинку для внутрішньо переміщених осіб за сучасною технологією модульного будівництва. Минулого тижня завершили спорудження першого поверху та підготували основу для другого. Вже цього тижня стіни другого поверху змонтовані. Триває монтаж будівельних форм, які слугуватимуть основою даху. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

З перших днів війни ми займаємося вирішенням питання надання житла для ВПО. Люди, які стали новими мешканцями нашої громади не від добра сюди приїхали. Якщо на початку ми приймали їх і розселяли куди тільки було можливо, то на шостому місяці війни потрібно їм забезпечити гідні умови. На рівні держави ведеться політика щодо спорудження житла для цих осіб. Ми також облаштовуємо житло у Стебнику та Дрогобичі. У нас розроблено прозорий механізм черги для потребуючих, а завдяки сумлінності забудовника, роботи тривають не зважаючи на перепони з фінансуванням. Щодо фінансування робіт, ми звернулися до вищих органів влади, аби ті допомогли врегулювати механізм і розблокувати це питання, – прокоментував міський голова Дрогобича.

У Дрогобицькій громаді вже сформували рейтинговий список внутрішньо переміщених осіб, які претендують на отримання тимчасового житла. Чергу оновлюють щотижня, відповідно до поступлення нових заяв від ВПО.

  • 0
  • 120
Відео