Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«У друга – коронавірус. Він повернувся з Китаю»: львівським медикам не відчинили двері
04 Лютого, 21:02
logo-black

«У друга – коронавірус. Він повернувся з Китаю»: львівським медикам не відчинили двері

Юлія Швидко

Близько опівночі 3 лютого до львівських медиків «швидкої допомоги» зателефонував чоловік. Казав, що у його товариша, з яким разом мешкає в квартирі на вул. Насипній, є підозра на коронавірус. Лікарі приїхали на виклик у спеціальних костюмах. Але вхідні двері їм ніхто не відчинив.

«До диспетчера зателефонував мешканець Львова, який казав, що його другові – погано. А він нещодавно повернувся з Китаю, – розповідає LMN в.о. директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги Ярослав Пилипець. – Але у квартирі за адресою, яку вказав, ніхто не відчинив. Виявилося, що там нікого не було. Мобільний телефон, з якого дзвонили, був відключений. Можливо, хтось так вирішив пожартувати. А, можливо, хлопці злякалися, коли почули, що лікарі приїдуть з поліцією».

Чоловіка, який здійснив такий виклик, розшукують поліцейські. Коли знайдуть, він буде змушений пояснити мотиви свого дзвінка. Також на нього чекає адміністративна відповідальність.

Керівник центру екстреної меддопомоги зазначає, що останнім часом у Львові значно побільшало викликів.

«Раніше за ніч було до 600 викликів. Тепер – 750-800. Телефонують на «швидку», як тільки зявляється висока температура. Бояться підхопити коронавірус. Часто питають, чи не заразилися ним. Хоча висока температура – це компетенція первинної ланки медицини. Ми ж, в першу чергу, виїжджаємо, якщо викликають до дітей», – додає Ярослав Пилипець.

Фото: Варта1

Схожі новини