У коментарі для LMN Ігор Курус, заступник начальника відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області, зазначив, що пожежі немає, а це були навчання.
Нагадаємо, що 19 травня у Дрогобичі на вулиці Коцюбинського сталася пожежа у житловому будинку. Інформацію про займання рятувальники отримали о 17:33. На момент прибуття надзвичайників горіли речі домашнього вжитку на площі 8 кв. м. Унаслідок пожежі постраждали двоє дітей 2012 та 2014 років народження. Їх госпіталізували до Дрогобицької міської лікарні з отруєнням продуктами горіння.