Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“У команді Сивохо – сектантка пропутінської організації”, – ЗМІ
13 Березня, 10:03

“У команді Сивохо – сектантка пропутінської організації”, – ЗМІ

Учора, 12 березня, в столиці сталися сутички на презентації Національної платформи примирення. Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо не зміг завершити презентацію “Національної платформи примирення” через супротив ветеранів полку “Азов”.

Представники “Азову” звинуватили Сивохо у тому, що той говорить про внутрішній конфлікт, а не про війну з Росією. Почалася штовханина, і Сивохо опинився на підлозі.

Окрім Сергія Сивохо, на презентації виступила також членкиня його команди Марина Хацюк. За словами чоловіка, вона “відвовідає за комунікативні технології”, передає “Високий замок”.

“Марина несла маячню про те, що всі війни від поганої комунікації. А рецепт до зупинення війни – відновлення довіри і зменшення страху між українцями і українцями. Що там десь ще є російська армія Маринка не помітила, – пише на своїй сторінці у Фейсбуці журналістка Ольга Лень. – І не помітила вона російську армію не випадково. Справа в тому, що до того, як Марина почала допомагати Сивохо з комунікаціями, як сам він висловився, “на виконання доручення Володимира Зеленського”, Хацюк разом з чоловіком “відповідала за комунікаційні технології” в такій собі мутній секті АллатРа”.

За словами журналістки,  секта “АллатРа” була заснована в 2014 році. І відома, зокрема, тим, що однією з центральних фігур у її міфології є такий собі персонаж “Номо”, який повинен врятувати всіх слов’ян. Його образ ідентичний з чинним президентом Росії.

“Сектанти вірять, що світом правлять архонти, які планують почати нову світову війну. Єдиним рятівником людства стане Росія. На той момент керуватиме країною Номо — месія-благодійник. Сектанти всіляко натякають, що за цим образом ховається Володимир Путін. Революція Гідності позиціонується сектантами як “світове зло”, влаштоване архонтами. Зокрема, про все це можна почути у ролику, який активно поширювався у мережі з одного боку — сектантами “АллатРи”, з іншого — антимайданівцями. І от цих сектантів зібрав навколо себе Сергій Сивохо, щоб вони розказували про “порозуміння і примирення”, – каже Ольга Лень.

Фото: Ольги Лень.

  • 0
  • 68
Схожі новини