Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У команді Зеленського хочуть запустити міжнародний російськомовний канал
29 Липня, 20:46

У команді Зеленського хочуть запустити міжнародний російськомовний канал

Офіс президента планує запустити міжнародний російськомовний канал. Запевняють, що так зможуть дещо змінити підхід до Суспільного телебачення.

Про це заявив заступник голови Офісу президента Кирил Тимошенко в інтерв’ю Інтерфакс-України.

Тимошенко каже, завдяки такому каналу Україна зможе боротися і за уми українців на окупованих територіях Донбасу та Криму, і за уми росіян на території РФ.

В команді президента Володимира Зеленського хочуть, щоб канал був державним. Однак з приватними каналами домовляються про передання прав на використання їхнього найкращого контенту.

“У нас розроблений варіант запуску українського російськомовного каналу, яким ми зможемо покривати російськомовне населення у всьому світі”, – повідомив.

За його словами держава буде підтримувати Суспільне телебачення, але воно має виходити на певні показники ефективності у своїй роботі.

“Ми кілька разів зустрічалися з керівництвом Суспільного, з донорами, котрі йому допомагали. Ми гарантуватимемо суспільному мовленню фінансування, яке забезпечуватиме Кабмін. Але в них буде чіткий KPI (ключові показники ефективності) – ми це розуміємо за фідбеками донорів”, – сказав Тимошенко.

Тимошенко додав, що Суспільному треба позбутися багатьох непотрібних будівель і зменшити штат.

“Наразі на суспільному мовленні працює 4,5 тисячі осіб. Так, раніше їх було, якщо не помиляюся, 7,5-7,8 тисячі, але це все одно забагато. Багато будівель та іншого, в чому немає потреби. Вони не могли домогтися, щоб уряд дозволив їм це продавати. Для цього є майданчик “ProZorro. Продажі”, – сказав.

Фото: з відкритих інтернет-джерел.

  • 0
  • 1000
Схожі новини