Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Києві перейменували сквер дружби Києва та Москви на Героїв Маріуполя
15 Квітня, 15:54

У Києві перейменували сквер дружби Києва та Москви на Героїв Маріуполя

У столиці перейменували колишній сквер дружби Києва та Москви у Голосіївському районі. Більше того, до 9 травня цього року у Києві перейменують усі об’єкти, назви яких пов’язані з рф. Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

Відтепер нова назва скверу дружби Києва та Москви – сквер Героїв Маріуполя. Мова йде про сквер на вулиці Якубовського на Теремках, який раніше носив неофіційну назву “сквер споріднених міст на честь дружби Києва та Москви”. У центрі скверу раніше був пам’ятний знак, але минулого року його демонтували.

“Сьогодні я подав проект рішення про перейменування колишнього скверу дружби між Києвом та Москвою на сквер Героїв Маріуполя. І депутати підтримали таку ініціативу”, – зазначив Кличко.

Як повідомив мер, сьогодні, 15 березня, перейменували низку інших міських об’єктів, проекти рішень щодо яких вже були підготовлені та пройшли необхідні процедури.

Процес перейменування триває, і до 9 травня у місті планують позбутися всіх пов’язаних із росією назв, у тому числі назв вулиць та станцій метрополітену.

“Їхнє перейменування – актуальне. Тому ми напрацьовуємо нові назви, які носитимуть вулиці, проспекти, станції метро та інші об’єкти. На ці процедури ми виділили час до 9 травня. Пропрацюємо пакетом та ухвалимо комплексне рішення на засіданні Київради”, – додав мер.

Нагадаємо, влада Ужгорода також планує перейменувати вулиці, названі іменами різних російських діячів.

  • 0
  • 35
Схожі новини