Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У ЛОДА обговорили будівництво Північного об’їзду Львова
29 Квітня, 20:01

У ЛОДА обговорили будівництво Північного об’їзду Львова

Сьогодні, 29 квітня, у Львівській ОДА відбулась робоча нарада щодо будівництва Північного об’їзду Львова. Участь у заході взяли представники Служби автомобільних доріг, юстиції, управління Держгеокадастру та РДА.

На нараді обговорили викуп приватних земельних ділянок на територіях районів, по яких проходитиме Північний об’їзд, а саме Кам’янка-Бузького, Яворівського та Жовківського.

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Бучко доручив представникам установ  впродовж місяця опрацювати документи  щодо права власності на земельні ділянки та процедури перемовин щодо їх викупу. Відповідні договори купівлі-продажу повинні бути укладені до кінця літа.

“Будівництво північної ділянки об’їзної автомобільної дороги міста Львів стане одним із найбільших інфраструктурних об’єктів в області. Проект є надзвичайно важливим рішенням для підвищення безпеки та зручності учасників дорожнього руху. Адже ця автомобільна дорога розвантажить Південний обхід міста Львова, зменшить кількість транзитного транспорту через місто і покращить екологічну ситуацію в регіоні”, – кажуть у ЛОДА.

Наразі розроблена проектно-кошторисна документація на будівництво Північного обходу Львова, протяжністю 23,2 км. На дорозі передбачені 4 смуги руху, 3 мости, 7 шляхопроводів та 3 естакади. На перетині з дорогами державного значення заплановане будівництво трьох транспортних розв’язок у двох рівнях: на початку проектної ділянки на примиканні до дороги Т-14-14 Північний обхід м. Львів. Та на перетині з дорогою М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Н-17 Львів – Радехів – Луцьк.

Транспортні розв’язки освітлюватимуться в темну пору доби.

Дорога проходитиме між лісовими заказниками «Гряда» та «Завадівський». На ділянках проходження поблизу населених пунктів та біля території заказників передбачені шумозахисні екрани.

Зазначимо, згідно з проектом дорогу будуватимуть 4 роки.

Фото: tutfon.

  • 0
  • 606
Схожі новини