Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівській лікарні проводитимуть всі види трансплантації: ціни на операції
29 Липня, 15:15

У львівській лікарні проводитимуть всі види трансплантації: ціни на операції

Львівська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги увійшла до Пілотного проекту з трансплантації. Зміни до відповідної постанови Уряду уже опубліковано. Тепер медзаклад зможе укладати договори на всі види трансплантації.

«Що це означає для пацієнтів? Те, що усі медичні послуги з трансплантації сплачуватимуться державою, – йдеться у повідомленні керівника Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олега Самчука. – Також відкориговано тарифи: алотрансплантація нирки (від живого донора) – 323 798 грн. Алотрансплантація нирки (посмертно) – 397 884 грн. Трансплантація серця/комплексу “серце-легені” – 609 366 грн. Пересадка печінки/частини печінки (посмертно) – 929 125 грн. Донорський етап щодо кожного органу – 74 086 грн».

Крім львівської клінічної лікарні до Пілоту додалося ще 12 медзакладів в Україні, 9 з них планують займатися органною трансплантацією.

«Частину з них протягом останніх кількох місяців ми активного консультували і в подальшому готові їм у всьому допомагати. Я вважаю, що в кожному регіоні мають пересаджувати органи, бо потреба в операціях з трансплантаціїх величезна. Стратегічно важливо розвивати трансплантацію в Україні, а не, як це було роками, відправляти людей за кордон, де операції коштують в п’ять разів дорожче», -азначив Олег Самчук.

Усі, хто потребує трансплантації, кажуть у медзакладі вже можуть ставати до “листа очікування”.

  • 0
  • 3602
Схожі новини