Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівському центрі «Незламні матусі» нова мешканка: новонароджена дівчинка Даринка
09 Серпня, 19:38

У львівському центрі «Незламні матусі» нова мешканка: новонароджена дівчинка Даринка

У Центрі матері і дитини «Незламні матусі», який у Львові збудували для вагітних переселенок, що втекли від війни до нашого міста, – радісна подія. Сьогодні туди разом зі своєю новонародженою донечкою з пологового будинку повернулась матуся Ольга. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Свою донечку жінка вирішила назвати Даринкою. Матір з дитиною почуваються добре. Дівчинка народилась здоровою: її вага – 3700 г, а зріст – 55 см. Даринка – четверта дитина в родині. У неї є ще два братики і сестричка: одинадцятирічна Анастасія, дев’ятирічний Максим та семирічний Олександр.

Пані Ольга разом із дітьми приїхала до Львова з Лисичанська на початку березня. Добирались дуже важко – кілька діб. Уже у Львові спочатку жили в школі, згодом – в гуртожитку. Але як тільки запропонували мешкати у центрі «Незламні матусі» – одразу погодилась.

«У Львові ми з дітьми живемо самі. Інших родичів нема, тільки знайомі. Тому нам було доволі складно. Зараз ситуація кардинально змінилась. Мені дуже подобається це місце. У центрі чудові умови і для найменшої Даринки, і для моїх школяриків. Тут їм буде зручно і вчитися, і відпочивати. Адже є дитячий і спортивний майданчик, гарна територія і, навіть, озеро. Та й сама більше я не буду. Адже поряд будуть працівники центру, які завжди допоможуть», – розповіла пані Ольга.

Нагадаємо, що Центр матері і дитини «Незламні матусі» – це два будинки для вагітних жінок-переселенок, які звели в районі Тракту Глинянського. Формат житла тут зовсім інший, аніж у модульних містечках для переселенців у Львові. Для жінок при надії будинки звели із дерев’яних конструкцій, які збирали на місці. За основу взяли досвід аналогічної будови у США. З кожною матусею підписують індивідуальний договір, де визначено термін їхнього проживання в цих будиночках. Збудували будиночки за 3 місяці.

1u5a9414
  • 0
  • 197
Схожі новини